Zobraziť všetky

novinky

Jubilejný rok v znamení zmien

Jubilejný rok v znamení zmien

Rozhovor s Ing. Janou Lofflerovou o marketingových aktivitách.

27. 9. 2016 - 22:49

SEAT IBIZA

SEAT IBIZA

21. 9. 2016 - 09:09

OSLAVUJTE S NAMI

OSLAVUJTE S NAMI

19. 9. 2016 - 13:56

HÍLEK CUP 2016

2. ročník pretekov v obrovskom slalome je úspešne za nami. Pozrite si prvé fotografie z akcie a výsledkovú listinu. ../files/resultlist_final.pdf

 ******************

Spoločnosť HÍLEK a spol. a SKI Land Stará Myjava vás pozývajú na 2. ročník pretekov v obrovskom slalome HÍLEK CUP 2016, ktorý sa bude konať 6.2.2016 v lyžiarskom stredisku SKI Land Stará Myjava.

Do pretekov sa môže zapojiť každý, kto sa do 9,30 hod. zaregistruje priamo na mieste alebo vopred prostredníctvom Facebooku HÍLEK a spol., e-mailom na sutaz@hilek.sk alebo osobne v predajniach HÍLEK a spol.

Okrem skvelej lyžovačky na vás čaká prezentácia najnovších automobilov značiek ŠKODA, SEAT, VW, vystúpenie tanečnej skupiny The Pastels a pre deti sú pripravené súťaže, maľovanie na tvár a stretnutie so snežným mužom Yetim. Každý návštevník, ktorý navštívi stánok HÍLEK a spol. navyše súťaží o automobil s plnou nádržou na týždeň a ďalšie skvelé ceny.

Vidíme sa 6. februára v SKI Land – e Stará Myjava.

Fotogaléria

Víťazi v kategórii deti - – zľava Juraj Blažek, Soňa Macejková, Kristián ŠvorcVíťazi kategórie MUŽI - zľava Dušan Gálik, Branislav Macejka, Miroslav ChrappaMartina Skalská vyhrala auto s plnou nádržou na týždeň zadarmo.Víťazky v kategórii ženy  - zľava Ivica Rzavská, Kristína Klimková, Nikola Kovárová.Na fotografii s nimi Yeti a Ing. Jozef Hílek – obchodný riaditeľ